TROCHĘ INFORMACJI O MNIE

Coraz więcej nowych pacjentów widuję w gabinecie, postanowiłam o sobie coś więcej napisać żeby zaspokoić Waszą ciekawość 🙂

Nazywam się Marta Golańska, mgr Fizjoterapii, naturoterapeuta, terapeutka czaszkowo – krzyżowa. Pracuję w zawodzie od 2014r. Specjalizuję się w holistycznym podejściu do dysfunkcji bólowych człowieka, dostosowuję terapię do pacjenta.

Korzystam z różnych technik pracy, w zależności czego dany pacjent potrzebuje. Cały czas stawiam na rozwój i doskonalenie swoich technik.

Chciałabym się z Wami podzielić moją drogą szkoleniowo-warsztatową. Pracuję różnymi metodami, łącząc je w całość. Opieram się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wpływają na siebie. Leczymy cały organizm, a nie tylko jego chorą część.

Na mojej stronie internetowej można podejrzeć kiedy i jakie kursy skończyłam:

www.golamed.pl/szkolenia/

Oraz opisy poszczególnych terapii:

www.golamed.pl/zabiegi/

W gabinecie można skorzystać m.in. z terapii manualnej, terapii wisceralnej, terapii czaszkowo-krzyżowej/psychosomatyki, pinoterapii, suchego igłowania, kinezjologii energetycznej. Można też się zrelaksować na masażu holistycznym całego ciała, który jest połączeniem różnych technik masażu.

Prywatnie kocham podróże 🌍✈️ lubię aktywnie spędzać czas.

Zapraszam Serdecznie na wizytę 💫🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *