Psychosomatyka

Psychosomatyka pokazuje zależności między czynnikami psychicznymi (stres, środowisko, osobowość), a chorobami ciała. Psyche – sfera umysłu, soma – sfera ciała.
Zaburzenia psychosomatyczne, są to dolegliwości, dysfunkcje fizyczne spowodowane czynnikami emocjonalnymi takimi jak stres. Dochodzi do uszkodzenia tkanek spowodowanymi napięciami. Czynnikami wpływającymi na te zaburzenia są traumy, stres, wzorce rodzicielskie, kumulowanie emocji w ciele, życie w ciągłym pośpiechu, żywienie, wzorce myślowe.

Osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych, w obecnych czasach jest idealną terapią aby się wyciszyć, odstresować, uspokoić myśli.
Jest to delikatna i subtelna praca w naturalnym rytmie pacjenta.

Bardzo pomocna przy dolegliwościach takich jak:
– napięciowe bóle głowy,
– problemy trawienne, żołądkowo-jelitowe,
– bezsenność,
– problemy napięciowe wywołane stresem i wiele innych problemów na podłożu psychosomatycznym.

Skorzystaj z rejestracji telefonicznej już dziś

Opinie zadowolonych klientów

Ręce które leczą! Nie ma w tym stwierdzeniu przesady. Profesjonalne podejście do pacjenta, indywidualnie dobrane metody terapii, całościowe spojrzenie na problem i uważność to tylko niektóre z cech Pani Marty. Odkąd korzystam z jej pomocy moje zdrowie i komfort uległy znaczącej poprawie.

Anna Chomiuk-Żywalewska

5/5

Marta jest fantastyczna fizjoterapeutka, ktora dostosowuje terapie do indywidualnych potrzeb klienta. Oferuje bardzo szeroki zakres uslug i stosuje rozne narzedzia takie jak igly, piny, banki i inne, aby jak najlepiej pomoc pacjentowi w pozbyciu sie dolegliwosci. Wizyta u niej to balsam rowniez dla duszy! polecam!

Justyna Redelkiewicz

5/5

Serdecznie polecam cudowne ręce Marty ☺️☺️ ma niesamowitą intuicję oraz siłę! Miałam przyjemność skorzystać z masażu holistycznego, to bardzo indywidualne podejście do ciała pacjenta 😊

Daria Szmyt

5/5
Natalia Piekut
Natalia Piekut
2022-07-05
Do Marty trafiłam z polecenia mojej siostry, której ogromnie pomogła, a ona z polecenia znajomego, którego Marta również postawiła na nogi. Nie bez przyczyny mówi się, że poczta „pantoflowa” jest najlepszą recenzją osoby i jakości usług. Od roku korzystam z terapii Marty i jestem zachwycona ich skutecznością. Już pierwsza wizyta przyniosła ogromna poprawę. Pełen profesjonalizm, serdeczne i indywidualne podejście tej małej – wielkiej osóbki plus terapia śmiechem w pakiecie. Polecam z całego serca!!!
Tomasz Kruszewski
Tomasz Kruszewski
2022-06-29
Zupełnie obce i nowe dla mnie podejście do leczenia od wszystkich innych tradycyjnych fizjoterapeutów, u których wcześniej byłem. A było ich przez ostatnie 2 lata naprawdę dużo. Cały czas dokuczał mi ból pleców w okolicach lędźwiowych, który stale się pogłębiał i odbierał energię. Nie pomagały żadne terapie manualne oraz ćwiczenia. Niedawno ktoś mi polecił Martę, komu też bardzo pomogła. Cieszę się bardzo, że umówiłem się na wizytę w ciemno, nie dociekając na czym polega to „holistyczne” leczenie, bo znając swój wrodzony sceptycyzm, w życiu bym nie dał się namówić 🙂 Już na drugi dzień od wizyty poczułem ogromną ulgę, której tak na prawdę od 2 lat poszukiwałem. Wierzę, że teraz z odpowiednimi ćwiczeniami uda mi się wrócić do wcześniejszej sprawności, ale już teraz czuję się po stokroć lepiej! 🙂 Polecam Martę każdemu „połamańcowi”, ale szczególnie takim niedowiarkom jak ja sam.
Hanna Perońska
Hanna Perońska
2022-06-10
Polecam z całego serca! Marta jest mega pozytywną osobą:-) Ma niesamowitą wiedzę i umiejętności, wielowymiarowe podejście do pacjenta oraz tworzy przemiłą atmosferę podczas wizyty. Terapia pomaga pozbyć się dolegliwości i bólu, wychodzi się w świetnej formie, a oprócz tego w świetnym nastroju:)
Eliza Ratajczak-Gwizdalewicz
Eliza Ratajczak-Gwizdalewicz
2022-06-10
Marta ma niesamowitą moc uzdrawiania i wielkie umiejętności. Skutecznie dopasowuje różne metody terapii do zdiagnozowanych przyczyn problemów pacjenta. Jej wspaniały umysł i cudowne ręce pomogły mi i moim bliskim w wielu trudnych przypadkach. Moje wielkie uznanie i podziękowania. Polecam Martę z całego serca.
Joanna Sz
Joanna Sz
2022-06-10
Pani Marta nietuzinkowo podchodzi do uslug jakie świadczy. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta to jedno, ale szerokie zaplecze uslug, ciągłe rozszerzanie wiedzy Fizjoterpetki pomaga szybko zdefiniować problem pacjenta, dlatego zdecydowałam się na regularne wizyty w gabinecie, aby czuć się świetnie – dziękuję!
Andrzej Kregi
Andrzej Kregi
2022-06-10
Bardzo Polecam!!! Marta to świetna fizjoterapeutka i wspaniała osoba! Stosuje wiele technik i właściwie je dobiera. Korzystam regularnie od wielu miesięcy. Ma bardzo dobre podejście i kontakt z osobami w różnym wieku. Również moja mama seniorka 80+ korzysta z zabiegów. Dzięki Marcie powraca do sprawności po problemie z biodrem i brakiem ruchu w okresie pandemii.
Tomasz Makowski
Tomasz Makowski
2022-06-08
Pani Marta jest w 100% profesjonalizmem. Polecam z czystym sumieniem.
Edyta Wieczorska
Edyta Wieczorska
2022-05-28
Pełen profesjonalizm. Marta nie trzyma się sztywno danego rodzaju terapii, a zabiegami odpowiada na aktualne potrzeby organizmu. Do tego swobodna atmosfera i uśmiech Marty. Tylko polecać!
Marta Piskuła
Marta Piskuła
2022-02-07
Udało mi się szybko umówić na wizytę, bo też i sytuacja wymagała szybkiej reakcji. Już po 1 zabiegu poczułam ulgę, a wszystko zostało mi wytłumaczone w prosty sposób, czułam się zaopiekowana i w dobrych rękach. Szczerze polecam!
Aleksandra Lipowska
Aleksandra Lipowska
2022-02-06
Pani Marta ma profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Byłam u niej na terapii kilkukrotnie. Za każdym razem otrzymywałam pomoc na jaką liczyłam. Rekomenduje ją jako świetnego fachowca.

Masz pytania?

Skorzystaj z poniższych opcji kontaktowych

Zadzwoń do mnie

Napisz email

Odwiedź mnie w gabinecie